Zapraszamy do udziału w szkoleniu kelnerskim.

Szkolenie to będzie prowadzone przez Panią Agnieszkę Siekierską. Pani Agnieszka posiada bogate doświadczenie trenerskie w swojej karierze przeszkoliła ponad 100 osób dla wielu instytucji w tym firm prywatnych jak i Urzędów Pracy. Uczestniczyła w wielu szkoleniach prowadzonych między innymi przez Hennessy Brand Ambassador oraz Diageo Prestige Brand Ambasador, a także brała czynny udział w konkursach zarówno, jako uczestnik (Tropical Summer Drink- II miejsce) jak i sędzia (Absolut Vodka 2008 w Poznaniu- sędzia degustacyjny).

W programie szkolenie znajdą Państwo odniesienia do wzorców czerpanych z praktyk kamerdynerskich europejskich dworów królewskich jak i również metod starej przedwojennej szkoły kelnerstwa europejskiego, które łączymy z nowoczesnymi trendami w gastronomii i podejściu do klienta.

Szkolenie to będzie trwało 16 godzin(2 dni po 8 godzin), w tym 8 godzin zajęć teoretyczny i 8 godzin zajęć praktycznych. Na koniec szkolenia każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.

 

 

W celu zgłoszenia się lub pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny z konsultantem:

Adres email: csd@onet.pl,  wielkopolska.ient@op.pl

Nr. telefonu: 530-323-548, 533- 904-887

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.